عبدی: بحث تمدید قراردادبرانکو مطرح نشده است/ با درآمدها هزینه‌های جاری پرداخت می‌شود

سخنگوی هیات مدیره باشگاه پر‌سپولیس می‌گوید این باشگاه با درآمدهایی که دارد می‌تواند هزینه‌های جاری خود را پرداخت کند.


http://media.isna.ir/content/1446224966082_HEMMAT+KHAHI-42.jpg/4


 

حسین عبدی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، درباره پیروزی پر‌سپولیس مقابل راه‌آهن و به دست آوردن عنوان چهارمی در نیم فصل، اظها‌ر کرد: روز گذشته (جمعه) مقابل راه‌آهن بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم و تیم برتر میدان بودیم. خوشحالیم که کادرفنی و بازیکنان تلاششان را انجام دادند و در این دیدار به پیروزی رسیدیم. البته اگر امتیازهای اول فصل را به راحتی از دست نمی‌دادیم الان وضعیت به مراتب بهتری داشتیم. با این حال خوشحالیم که شرایط نتیجه‌گیری تیم بهتر شده و کادرفنی و بازیکنان نتایج زحماتشان را می‌گیرند.

 

وی تصریح کرد: در پنج – شش ماه گذشته حرف و حدیث‌ها و شایعات مختلفی مطرح شد و همیشه افرادی دوست داشتند برای تیم و باشگاه حاشیه درست کنند و از نتایج ضعیف تیم استفاده می‌کرد‌ند و شایعاتی را هم درست می‌کرد‌ند تا تیم و باشگاه را تحت فشار قرار دهند. خیلی از انتقادها را تحمل کردیم و سعی کردیم با مدیریت خوب حاشیه‌ها را از کنار باشگاه و تیم جمع کنیم. آن چیزی که به اعتقاد من برای پر‌سپولیس مهم است این است که تیم در آرامش کامل به کارش ادامه دهد.

 

سخنگوی هیات مدیره باشگاه پر‌سپولیس ا‌ضافه‌ کرد‌: از آن روزی که به باشگاه پر‌سپولیس آمدم هیات مدیره جدید در تلاش بود تا با طراحی ساختارهایی باشگاه پر‌سپولیس را اصولی اداره کند و کمک کنیم بحث درآمدزایی باشگاه پر‌سپولیس به جایی برسد که از نظر درآمدی بتواند هزینه‌های خود را پرداخت کند. در این امر هم تلاشهای شبانه روزی انجام شد و در حال‌ حاضر با توجه به قراردادهایی که منعقد شده می‌توانیم بگویم که هزینه‌های جاری باشگاه به صورت کامل تامین می‌شود، اما سیاست ما به گونه‌ای است که سعی داریم بخشی از بدهی‌های گذشته را پرداخت کنیم و درآمدهای باشگاه را به حدی برسانیم که علاوه بر پرداخت هزینه‌های جاری بتوانیم ساختارهای خوبی را هم برای باشگاه تهیه کنیم.

 

وی در ادامه در پاسخ به این سوال که آیا در هیات مدیره باشگاه پر‌سپولیس درباره تمدید قرارداد برانکو ایوانکوویچ صحبتی شده است یا خیر، گفت: هنوز هیچ صحبتی در این باره مطرح نشده است.


ایسنا