واکنش‌ها به انتخاب زیدان

انتخاب زیدان به عنوان سرمربی جدید رئال مادرید بازتاب زیادی در رسانه های داخلی و خارجی اسپانیا داشت و همه اتفاق نظر دارند که اسطوره فوتبال فرانسه می تواند در دنیای مربیگری هم موفق باشد.


  به نقل از SPORT 360، باشگاه رئال مادرید به همکاری خود با رافائل بنیتس پایان داد و زین الدین زیدان، اسطوره فرانسوی خود را به عنوان سرمربی جدید انتخاب کرد.

 

انتخاب زیدان به عنوان سرمربی جدید رئال مادرید بازتاب زیادی در رسانه های داخلی و خارجی اسپانیا داشت. باشگاه یوونتوس از نخستین باشگاه های بود که به انتخاب زیدان واکنش نشان داد و نوشت: "برای زیدان سرمربی جدید رئال مادرید آرزوی موفقیت می کنیم و امیدواریم که او بتواند با تیم محبوب خود نتایج درخشانی به دست آورد".

 

زیدان سال ها برای یوونتوس بازی کرد و با پیراهن این تیم هم توانست به عنوان بهترین بازیکن جهان انتخاب شد و بعد از آن راهی رئال مادرید شد.

 

دیوید بکام، ستاره سابق رئال مادرید که با زیدان در این تیم همبازی بود نیز به این انتخاب اینگونه واکنش نشان داد: "زیدان شایسته ترین فرد برای برعهده گرفتن هدایت رئال مادرید بود. برای او آرزوی موفقیت می کنیم. امیدوارم که بتواند روزهای خوشی را با رئال پشت سر بگذارد".

 

دیدیه دروگبا، ستاره سابق باشگاه چلسی هم در پیامی انتخاب زیدان به عنوان سرمربی جدید رئال را به اسطوره فوتبال فرانسه تبریک گفت و نوشت :"زیدان بازیکن بزرگی بود و در دنیای مربیگری هم موفق خواهد شد. برای او آرزوی موفقیت می کنم".

 

مارچلو لیپی سرمربی افسانه‌ای یوونتوس که سابقه کار کردن با زیدان را دارد، نیز این‌گونه واکنش نشان داد: "زیدان همه فاکتورهای لازم برای موفقیت در رئال مادرید را دارد. او بسیار باتجربه است و شناخت بسیار زیادی از رئال دارد و این می تواند زمینه ساز موفقیت او در این تیم باشد".

 

رئال مادرید با هدایت رافائل بنیتس عملکرد بسیار ضعیفی در فصل جاری داشت و در نهایت سران این باشگاه مجبور شدند که این مربی را از کار برکنار کنند نا زیدان نخستین سرمربی فرانسوی تاریخ باشگاه رئال مادرید شود.

ایسنا