گواردیولا از دلایل پیروزی پر گل برابر رئال گفت

پپ گواردیولا

سرمربی منچستر سیتی از دلیل اصلی پیروزی پر گل تیمش برابر رئال مادرید سخن به میان آورد.

به گزارش ایسنا و به نقل از اسکای اسپورت، منچستر سیتی در دیداری دوستانه برابر رئال مادرید دست به کار بزرگی زد و توانست با نتیجه ۴ بر یک به پیروزی برسد.

گواردیولا بعد از بازی درباره پیروزی پر گل تیمش گفت: این پیروزی اعتماد به نفس ما را بالا خواهد برد. واکر و دنیلو برای نخستین بار در ترکیب سیتی به میدان رفتند و عملکرد خوبی هم از خود نشان دادند. روحیه جنگندگی برای ما بسیار مهم است. من چند بار برابر رئال تیمم را به میدان فرستاده‌ام. از بازیکنان می‌خواهم که صرف نظر از نتیجه بازی تنها در زمین بجنگند و بازی هجومی را در دستور کار خود قرار دهند. این رمز پیروزی ما بود.

او ادامه داد: پیروز شدن برابر بهترین تیم حتی اگر در یک بازی دوستانه باشد باعث می‌شود که اعتماد به نفس بازیکنان بالا برود. میزان آمادگی ما با این پیروزی بالا رفت. رئال به سختی توپ را از دست می‌دهد اما ما توانستیم برابر این تیم، خوب بازی کنیم. رئال بد بازی نکرد بلکه این ما بودیم که بسیار خوب ظاهر شدیم. رئال مادرید هم مانند بارسلونا همواره خوب است و تیمی باکیفیت و بزرگ به شمار می‌آید.

گواردیولا در پایان سخنان خود درباره زیدان گفت: او در دوران بازیگری یک اسطوره بود و همواره آرزویم این بود که برابر او بازی کنم. درباره دوران مربیگری او هم چه می ‌توانم بگویم. آمار به خوبی نشان می‌دهد که او مربی بزرگی است. دو قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا و یک قهرمانی در لالیگا به خوبی چنین چیزی را نشان می‌دهد.

 

ایسنا