پیش فصل تلخ برای رئال مادرید

گرت بیل

رئال مادرید در پیش فصل در کسب پیروزی ناکام بود.

به گزارش ایسنا، رئال مادرید پیش فصل خود را با حضور در آمریکا و شرکت در چمپیونز کاپ آغاز کرد. قهرمان لالیگا و لیگ قهرمانان اروپا 2017 ناامید کننده ظاهر شد. شاگردان زین الدین زیدان که فصل گذشته شکست ناپذیر بودند در سه بازی خود در کسب پیروزی ناکام ماندند.

مادرید در نخستین بازی برابر منچستریونایتد قرار گرفت و یک بر یک برابر این تیم متوقف شد اما در ضربات پنالتی مغلوب حریف انگلیسی اش شد. در دومین بازی سفیدپوشان نتیجه ضعیفی کسب کردند و چهار بر یک مغلوب منچسترسیتی پپ گواردیولا شدند.

شاگردان زین الدین زیدان بامداد امروز (یکشنبه) فرصت داشتند با شکست بارسلونا به ناکامی های خود پایان دهند اما در 6 دقیقه آغازین بازی دو گل دریافت کردند و در نهایت سه بر دو مغلوب حریف دیرینه خود شدند.

مادرید قرار است سوم آگوست یک دیدار دوستانه برابر تیم منتخب لیگ MLS انجام دهد. این بازی آخرین فرصت شاگردان زیدان برای آماده سازی و جبران نتیجه های بد پیش فصل است.

سفیدپوشان هشتم آگوست (چهارشنبه هفته آینده) در سوپرجام اروپا به مصاف منچستریونایتد خواهند رفت و سپس سوپرجام اسپانیا و برگزاری دو ال کلاسیکو دیگر را پیش رو خواهند داشت.


ایسنا