اروپا متعلق به رئال مادرید است

رئال مادرید

روزنامه‌های جهان پس از فتح سوپر جام به تمجید از عملکرد رئال مادرید و به خصوص کاسمیرو و ایسکو پرداختند.

به‌ گزارش ‌ایسنا ‌و ‌به نقل از آس، رئال مادرید توانست برای دومین سال پیاپی فاتح سوپر جام اروپا شود؛ اتفاقی تاریخی که از سال ۱۹۹۸ (آغاز سوپر جام اروپا) تاکنون هیچ تیمی موفق به انجام این کار نشده بود. سفید پوشان سه‌شنبه شب توانستند در اسکوپیه مقدونیه ۲ بر یک برابر منچستریونایتد پیروز شوند و جام قهرمانی را بالای سر ببرند. رسانه‌های جهان به تمجید از رئال مادرید پرداختند و عملکرد کاسمیرو و ایسکو را برجسته کردند. در ادامه به تیتر برخی از مطبوعات جهان اشاره می‌شود.

سان: رقص رئال روی ژوزه

روزنامه‌ بریتانیایی به برتری مادرید اشاره کرد و نقش ایسکو را در فتح جام مهم دانست. این روزنامه‌ نوشت: یونایتد می‌خواست مالکیت توپ را در اختیار بگیرد اما فرصت‌های زیادی را از دست داد.

اکیپ: مادرید برای یونایتد خیلی بزرگ بود

روزنامه‌ فرانسوی عملکرد کاسمیرو را بر جسته کرد و نوشت: او یک بار دیگر نشان داد که تنها هافبک تدافعی نیست. این رسانه همچنین به تمجید از زین الدین زیدان پرداخت و قرار دادن کاسمیرو، لوکامودریچ، تونی کروس و ایسکو را ایده خوبی دانست. این چهار بازیکن پشت سر زوج گرت بیل و کریم بنزما قرار داشتند و مالکیت بازی را بر عهده گرفته بودند.

گاتزتا: یک مادرید تمام نشدنی

روزنامه‌ ایتالیایی نوشت: چهارمین سوپر جام اروپا را زیدان به مادرید هدیه داد. سرمربی فرانسوی توانست ششمین قهرمانی‌اش را با این تیم جشن بگیرد. گاتزتا عملکرد هافبک‌های مادرید را کلیدی عنوان کرد و به تمجید از آنها پرداخت. همچنین نوشت: آنها دو ماه پیش نیز میانه میدان را در دیدار برابر یوونتوس در اختیار داشتند. این روزنامه‌ از عملکرد یونایتد انتقاد کرد و نوشت: این تیم دیر عمل می‌کرد.

اوله: شاه شاهان اروپا

روزنامه‌ آرژانتینی اوله به تمجید از کاسمیرو پرداخت و نوشت: گلزن نخست بازی عملکرد خیلی خوبی داشت. این روزنامه‌ همچنین به شرایط خوب مادرید اشاره کرد و نوشت: به نظر می‌رسد رئال سقفی ندارد و به سوی فتح سوپر جام اسپانیا برابر بارسلونا می‌رود.

میرر: کاسمیرو و ایسکو برترین بازیکنان در سوپر جام

روزنامه‌ بریتانیایی از یونایتد انتقاد کرد و نوشت: یونایتد اجازه داد که مادرید بازی مورد نظرش را به نمایش بگذارد. اگر پیروزی یونایتد برابر آژاکس در لیگ اروپا را برد مردان برابر کودکان بدانیم، باید بگوییم شیاطین سرخ دوباره دیروز به مدرسه بازگشتند.

 

ایسنا