دوران جدید مسی بدون نیمار

لیونل مسی

مهاجم آرژانتینی بارسلونا در نبود مهاجم برزیلی آمار خیلی خوبی را بر جای گذاشته است.

به‌ گزارش ‌ایسنا ‌و ‌به نقل از سایت گل، بارسلونا هنگام جدایی نیمار در شرایط خوبی قرار نداشت و جو بدی در این باشگاه حکم‌فرما بود اما پس از دو ماه وضعیت این تیم کاملا متفاوت شده است. لیونل مسی و بارسلونا از این اتفاق عبور کردند و ستاره آرژانتینی با وجود از دست دادن یکی از بهترین‌ هم تیمی‌هایش اکنون در زمین خشنود است. بیرون از زمین دو بازیکن در ارتباط هستند و دوستی چهار ساله‌شان را حفظ کردند. مسی در میدان بهتر از قبل کار می‌کند. آمار او خیلی خوب است. این موضوع نشان می‌دهد مسی تحت تاثیر نیمار قرار نگرفته است.

اگر جزییات نیز بررسی شود باز هم ستاره آرژانتینی در نبود نیمار خوب کار کرده است. هیچ کس در برتری مسی شکی ندارد. او مانند فصل قبل خوب کار کرده است. اکنون همکاری مسی با لوییس سوارس بیشتر شده است، چون می‌داند زمان می‌برد عثمان دمبله خود را با آنها وفق دهد. بازیکن فرانسوی پس از نخستین بازی‌اش در کنار مسی گفت:‌ در یک رویا به سر می‌بردم. جمله‌ای که نیمار چند سال پیش گفته بود.

مسی بدون نیمار احساس راحتی می‌کند و زمانی که مهاجم آرژانتینی روی فرم باشد، بارسا همه چیز دارد. آبی‌اناری‌ها اکنون صدرنشین لالیگا هستند و توانستند در لیگ قهرمانان اروپا شکست برابر یوونتوس را در فصل گذشته جبران کنند. بارسا با حضور ستاره خود می‌تواند به پیشرفتش ادامه‌ دهد.

آمار مسی با نیمار و بدون نیمار
ایسنا