پیروزی لیورپول با درخشش صلاح / بارسلونا در نبود مسی پیروز شد

به گزارش ایسنا، دور رفت مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا با انجام شش دیدار دیگر به پایان رسید.

بارسا

بارسلونا که در غیاب لیونل مسی از اینتر پذیرایی کرد توانست با دو گل بازی را به سود خود به پایان رساند. گل های آبی اناری ها را در این دیدار رافینیا و یوردی آلبا به ثمر رساندند تا تیم والورده با ۹ امتیاز از همین الان صعود خود را به دور بعد جشن بگیرد.

در دیگر دیدار این گروه پیش از این جدال آیندهوون و تاتنهام با تساوی ۲ بر ۲ به پایان رسید. در این گروه بعد از بارسلونا ۹ امتیازی اینتر با ۶ امتیاز در رده دوم است و تاتنهام و آیندهوون هم تنها یک امتیاز دارند.

گروه A

در گروه   هم دو دیدار برگزار شد. دورتموند تیم آماده این روزهای بوندسلیگا در خانه از اتلتیکو مادرید پذیرایی کرد و توانست با چهار گل بازی را به سود خود به پایان رساند تا با ۹ امتیاز به صدرنشینی ادامه دهد.

در دیگر دیدار این گروه جدال بروخه و موناکو برنده نداشت و بازی با تساوی به پایان رسید. بعد از دورتموند ۹ امتیازی اتلتیکو مادرید هم با ۶ امتیاز در رده دوم است.

گروه D

در این گروه هم دو دیدار برگزار شد. پورتو در خانه لوکوموتیو مسکو سه امتیاز ارزشمند را به دست آورد و با نتیجه ۳ بر یک به پیروزی رسید.

پورتو با پیروزی در این دیدار ۷ امتیازی شد و به صدر صعود کرد. در دیگر دیدار این گروه گالاتاسرای و شالکه به تساوی دست پیدا کردند.

گروه C

و اما در گروه C که به گروه مرگ شناخته شده است دو دیدار برگزار شد. در حساس ترین بازی این گروه دو  تیم ناپولی و پاری سن ژرمن مدعی به مصاف هم رفتند.

این دیدار که در ورزشگاه خانگی پاری سن ژرمن برگزار شد با تساوی دو بر دو به پایان رسید. در این دیدار ناپولی دو بار توسط اینسینیه و مرتنس پیش افتاد اما شاگردان توخل هر دو بار توسط بازیکن ناپولی به اشتباه و دی ماریا جبران کردند تا این دیدار بزرگ برنده نداشته باشد.

در دیگر دیدار این گروه لیورپول جشنواره گل به راه انداخت و با درخشش مثلث خط حمله اش با چهار گل ستاره سرخ را از پیش رو برداشت. محمد صلاح( دو گل)، فیرمینیو و سادیو مانه گل های لیورپول را به ثمر رساندند.

در این گروه لیورپول با ۶ امتیاز صدرنشین است. ناپولی با ۵ و پاری سن ژرمن هم با ۴ در رده های دوم و سوم جای دارند.

 

 

ایسنا 

isna.ir